Állásajánlatok

Gépszerelő

Gépszerelő pozícióba munkatársat keresünk.

Részletek

Gondnok, karbantartó (megváltozott munkaképességgel)

Megbízható, munkájára igényes munkatársat keresünk gondnoki pozícióba, teljes- vagy részmunkaidőben

Részletek

Munkahelyi vezető (út- és mélyépítési terület)

Munkahelyi vezető pozícióba, út- és mélyépítési területre munkatársat keresünk

Részletek

Tehergépjármű szerelő

Tehergépjármű szerelő pozícióba munkatársat keresünk.

Részletek

Feladatok:

  • az irodaház épületének karbantartása (állapot fenntartási munkák, égők cseréje, stb.)
  • az irodaház udvarának, valamint a telephelyhez tartozó tehergépjármű-parkolónak és autómosónak rendben és tisztán tartása
  • csatornarendszer, vizesblokk, locsolórendszer karbantartása, esetleges javítása
  • üzemanyagkút tisztítása
  • a munkagépek takarítása, igény esetén bizonyos szintű karbantartása
  • szükség esetén a telephelyen takarítást végző cég munkájának segítése (levelek seprése, járdaseprés, stb.)
  • téli időszakban hólapátolás
  • minden egyéb, a munkakörhöz szorosan kapcsolódó feladat ellátása

Elvárások:

  • „B” kategóriás jogosítvány

Előny, de nem feltétel:

  • targoncavezetői engedély

Amit kínálunk:

  • cafetéria
  • céges mobiltelefon
  • munkába járás térítése

Megváltozott munkaképességű személyek jelentkezését várjuk.

Jelentkezés fényképes önéletrajzzal: toborzas@unitranscoop.hu

UNITRANSCOOP Kft. - MagyarUNITRANSCOOP Kft. - EnglishUNITRANSCOOP Kft. - Deutsch