Állásajánlatok

Gépszerelő

Gépszerelő pozícióba munkatársat keresünk.

Részletek

Gondnok, karbantartó (megváltozott munkaképességgel)

Megbízható, munkájára igényes munkatársat keresünk gondnoki pozícióba, teljes- vagy részmunkaidőben

Részletek

Munkahelyi vezető (út- és mélyépítési terület)

Munkahelyi vezető pozícióba, út- és mélyépítési területre munkatársat keresünk

Részletek

Tehergépjármű szerelő

Tehergépjármű szerelő pozícióba munkatársat keresünk.

Részletek

Feltételek:

  • Szakirányú végzettség (mérnöki vagy technikusi)
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Számítástechnikai ismeretek
  • Projektszemlélet
  • Önálló munkavégzés, elhivatottság, kezdeményezőkészség
  • B kategóriás jogosítvány, vezetési gyakorlat

Feladatok:

  • Építőipari munkafolyamatok szakmai felügyelete, hatékony irányítása, szervezése
  • Dokumentációk precíz, pontos vezetése, szükséges adminisztrációs feladatok ellátása
  • Napi teljesítmények nyilvántartása
  • Saját és alvállalkozói géppark költséghatékony üzemeltetése
  • Kapcsolattartás a munkatársakkal, alvállalkozókkal, szükség esetén a megbízókkal

Előny, de nem feltétel:

  • Angol vagy német nyelvismeret
  • Több éves szakmai tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Kiemelkedő, teljesítményarányos jövedelem, prémium
  • Fejlődési lehetőség
  • Szakmai továbbképzések
  • Dinamikusan fejlődő, stabil vállalati háttér
  • Fiatalos csapat
  • Vállalati gépjármű, mobiltelefon, notebook
  • Szükség esetén szállás

Munkavégzés helye:

  • Győr-Moson-Sopron megye és országosan változó

Fényképes szakmai önéletrajzzal, a fizetési igény megjelölésével

UNITRANSCOOP Kft. - MagyarUNITRANSCOOP Kft. - EnglishUNITRANSCOOP Kft. - Deutsch